O nas

CBHP.pl jest sklepem internetowym firmy Centrum Ochrony Pracy i Biznesu "Consultrix" z Lublina (COPiB Consultrix). Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która od ponad dwudziestu lat kompleksowo rozwiązuje problemy ochrony pracy, problemy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Prowadzimy szkolenia z zakresu bhp wszystkich grup pracowniczych. Kształcimy osoby na stanowiskach: technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik ochrony fizycznej osób i mienia oraz prowadzimy studia podyplomowe we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Badamy warunki środowiska pracy. Przeprowadzamy pomiary czynników szkodliwych na stanowiskach pracy, badamy skuteczność ochrony przeciwpożarowej i rezystancji izolacji instalacji i urządzeń elektrycznych.

Nasi specjaliści, doradcy techniczni pełnią służbę BHP w różnych zakładach pracy. Po ewentualnym zleceniu nam wykonania zadań służby BHP i podpisaniu stosownej umowy wykonujemy bezpłatnie ocenę stanu BHP w każdym zakładzie pracy.

Nasz dział handlowy poprzez sklep internetowy i nie tylko sprzedaje markowe, wysokiej jakości produkty między innymi: buty robocze, rękawice robocze, hełmy ochronne, nauszniki przeciwhałasowe oraz inne środki ochrony indywidualnej do większości prac na różnych stanowiskach. Od ponad 2 lat importujemy włoskie produkty ochrony indywidualnej (marki BLS i UNIVET) oraz najwyższej jakości duńską odzież ochronną i roboczą (marka MASCOT).