Relegator komórkowy TK-18R

SUPER PROMOCJE !|Neutralizatory, odpromienniki, relegatory

Cena:33.00

 

Przedstawiamy Państwu miniaturowy odpromiennik elektromagnetyczny / radiestezyjny
model TK-18R. Jest on opracowany przez lubelskiego specjalistę Zdzisława Klimkiewicza. Stosowany jest do ochrony przed promieniowaniem kancerogennym (m.in. rakotwórczym) pochodzącym od telefonów komórkowych, smartfonów itp.


Bardzo małe wymiary w formie płytki (26 mm x 26 mm x 0,6 mm) umożliwiają umieszczenie odpromiennika wewnątrz telefonu.

 

 

      

       Zasięg działania:

  • promień (R) = 18 cm
  • zasięg w górę (H) = 9 cm
  • zasięg w dół (h) = 7 cm

 

Prezentowany odpromiennik nie wymaga zasilania, nie naładowuje się i sam nie emanuje szkodliwego promieniowania własnego. Budowa i zasada działania neutralizatora daje wieczystą gwarancję na jego skuteczne działanie. Wyjątek stanowi umyślne, przypadkowe lub spowodowane długotrwałym użytkowaniem uszkodzenie mechaniczne.

 

Neutralizator komórkowy z racji swoich niewielkich wymiarów (trochę cieńszy niż standardowa karta SIM) pasuje praktycznie do wszystkich modeli telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Jego montaż jest banalnie prosty. Wystarczy umieścić go pomiędzy baterią a tylną obudową telefonu/smartfonu (patrz zdjęcia poniżej).
 
 
Warto dodać, że urządzenie TK-18R nie powoduje żadnych dodatkowych zakłóceń sygnału podczas rozmów telefonicznych czy podczas codziennego użytkowania telefonu lub smartfonu.
W dzisiejszych czasach nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Niektórzy korzystają z nich przez kilka godzin dziennie, co często wynika z charakteru ich pracy. Czy telefony komórkowe mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie?

 

Trochę teorii:

Naukowcy od lat starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy telefony komórkowe negatywnie wpływają na nasze zdrowie . Wielu uważa, że właśnie tak jest, ale przeciwników takich teorii nie brakuje.


Producenci telefonów komórkowych twardo przekonują, że badania nie wskazują jednoznacznie iż pochodzące od nich promieniowanie elektromagnetyczne jest dla ludzi szkodliwe. Pewne jest jedno - każdy telefon komórkowy emituje promieniowanie. Według Małgorzaty Donten z
Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie nawet niskie wartości promieniowania nie są obojętne dla naszego zdrowia. Dlatego lepiej chuchać na zimne i wybierać model telefonu, który ma jak najniższą wartość SAR.

Skrót SAR (Specific Absorbtion Rate) jest to jednostka określająca ilość energii fal radiowych, która pochłaniana jest przez człowieka w trakcie korzystania z telefonu komórkowego. Podaje się ją w watach na kilogram masy ciała. Prawo unijne nakazuje podawanie informacji o wartości SAR dla każdego telefonu komórkowego. W Europie wartość ta nie może przekraczać 2 W/kg.


Telefon komórkowy jest jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem. Wysyła sygnały do stacji bazowej nawet wtedy gdy nigdzie nie dzwonimy. Sygnał ten nie ma jednak stałej mocy. Gdy znajdujemy się blisko przekaźnika promieniowanie jest mniejsze, natomiast na granicy zasięgu nasz telefon aby trzymać łączność podnosi jego poziom.


Poszczególne modele telefonów różnią się między sobą jednak zazwyczaj poziom generowanego przez nie promieniowania elektromagnetycznego wynosi od 0,5 - 1 W/kg. Jest to wartość mniejsza niż ta określona przez europejskie normy jednak warto nadmienić, iż nawet 1,5 W/kg może podgrzać nasze tkanki o 0,1°C
już po kilku minutach rozmowy.

 

 

 

 

Czy promieniowanie z telefonów komórkowych naprawdę jest szkodliwe?

W roku 2011 WHO (World Health Organization – Światowa Organizacja Zdrowia) podała,
iż promieniowanie WiFi oraz telefonów komórkowych jest „możliwym dla ludzi czynnikiem rakotwórczym”.
Doniesień na ten temat jest jednak znacznie więcej. W roku 2007 BioInitiative Working Group – podsumowała 30 lat badań naukowych nad wpływem promieniowania pola elektromagnetycznego
na ludzki organizm. Wniosek brzmiał: „obecnie przyjęte granice bezpieczeństwa są niewystarczające”. Jednak najnowszy raport BioInitiative (z roku 2012) – przygotowany przez 29 niezależnych naukowców z całego świata – donosi, że sytuacja jest jeszcze gorsza niż myślano w roku 2007.


Wszystkie rodzaje chorób, jakie grożą nam ze strony tego rodzaju promieniowania, nie są jeszcze znane.
O niektórych jednak możemy już mówić opierając się na badaniach. Profesor Joel Moskowitz
z Uniwersytetu Kalifornijskiego przeprowadził badania nad związkiem korzystania z telefonu komórkowego
i tworzeniem się guzów mózgu. Jego wniosek jest następujący: "(...) istnieją dowody na to, że intensywne korzystanie z telefonu komórkowego przez jedną dekadę lub dłużej, zwiększa ryzyko wystąpienia guza
mózgu o co najmniej 30%".

 

 

 

Komórki nie dla dzieci

 

Zaskakujące wyniki badań przeprowadzonych w Nowej Zelandii donoszą, że współcześnie dzieci
i nastolatki mają podwyższone ryzyko zachorowania na nowotwory mózgu. Jako przyczynę naukowcy wskazują promieniowanie telefonów komórkowych.


Badania zostały przeprowadzone na grupach nastolatków w wieku szkolnym, których średni wiek wynosił około 12 lat. Każde z dzieci na co dzień aktywnie korzystało
z telefonu komórkowego. Okazało się, że 2/3 spośród badanych dzieci miała bezpośredni kontakt ze swoim telefonem komórkowym również w czasie snu. Dzieci najczęściej trzymały telefony w nocy w pobliżu/zasięgu ręki lub wręcz pod poduszką.


Na podstawie wyników badań naukowcy stwierdzili, że jeśli dzieci będą dalej używać telefonów komórkowych w taki właśnie sposób, wielu z nich będzie miało podwyższone ryzyko zachorowania na nowotwór mózgu już w wieku 15-17 lat.


Według naukowców dzieci mają szczególnie zwiększoną podatność na wystąpienie efektów ubocznych promieniowania telefonów za względu na:
• mniejszy mózg
• cieńszą czaszkę
• zwiększoną przewodność tkanki mózgu
Te cechy powodują, że dzieci bardziej absorbują szkodliwe promieniowanie, ale jednocześnie winny jest również dłuższy czas ekspozycji na fale spowodowany tym, że już od najmłodszych lat dzieci są narażone na wpływ telefonów.

 

 

Aby być wobec Państwa uczciwym należy przedstawić końcowy wniosek raportu
Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem powołanego przez rządy państw UE

 

„Nie stwierdzono istotnego związku między występowaniem guzów mózgu, a używaniem telefonów komórkowych, niezależnie od czasu używania i typu telefonu (cyfrowe i analogowe) oraz morfologii guza
lub jego umiejscowienia”
.


 

 

 Ostateczne wnioski należą oczywiście do Państwa.

 

 

Nie masz możliwości aby ograniczyć czas, w którym korzystasz
z telefon komórkowego?

Nic nie szkodzi! Już teraz zabezpiecz na stałe siebie i swoją rodzinę przed negatywnym wpływem promieniowania!

 
Nie zastanawiaj się, czy stać Cię na Neutralizator!
Zastanów się ile warte jest zdrowie Twoje i Twojej rodziny!