Odpromiennik kieszonkowy GM-010R

SUPER PROMOCJE !|Neutralizatory, odpromienniki, relegatory

Cena:75.00

 

Odpromiennik radiestezyjny model mini kieszonkowy GM-010R

 

 

SKUTECZNIE LIKWIDUJE PROMIENIOWANIE:

  • ELEKTROMAGNETYCZNE
  • CIEKÓW WODNYCH
  • INNYCH NIEKORZYSTNYCH ŹRÓDEŁ

 

Czy kiedykolwiek odczuwasz:
  • osłabienia przy wstawaniu?
  • niespokojne sny lub bezsenność?
  • częste bóle głowy?
  • zmęczenie umysłowe?
  • nieuzasadnione stany niepokoju?


Najprawdopodobniej padłeś ofiarą szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego lub cieków wodnych!

 

 

Nie zastanawiaj się, czy stać Cię na Neutralizator!
Zastanów się ile warte jest Twoje zdrowie!


Neutralizator radiestezyjny (odpromiennik szkodliwego promieniowania) jest praktycznie niezbędny wszędzie tam, gdzie występują źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak:
telewizory, komputery, mp3, mp4, urządzenia biurowe, mikrofalówki, linie wysokiego napięcia, stacje radiowe...
 
Jak to działa?

Użytkowanie neutralizatora:
Neutralizator nie wymaga żadnego zasilania.
Neutralizator obejmuje swoim działaniem przestrzeń w kształcie wyobrażalnego walca o promieniu 10m, wysokości 4m i głębokości 3m od miejsca jego ustawienia.
 

Prezentowany model jest na tyle mały, iż można go cały czas mieć przy sobie np. w kieszeni, teczce, saszetce czy torebce.

 


Badania:
Przed podjęciem produkcji neutralizator GM-010R był testowany w różnych miejscach
i warunkach: w budynkach mieszkalnych, pracowni komputerowej, pod liniami energetycznymi 110KV, 220KV i 400KV, podczas lotu technicznego samolotu IŁ 62M, w pomieszczeniach radaru naprowadzającego AS-K8 lotniska Okęcie, w gabinecie radioterapii szpitala onkologicznego oraz w rozdzielni elektrycznej kopalni węgla kamiennego na głębokości 960m.

We wszystkich tych badaniach stwierdzono zanik szkodliwego promieniowania po zastosowaniu neutralizatora GM-010R.

Technologia:
Neutralizator radiestezyjny jest urządzeniem likwidującym szkodliwe promieniowanie pochodzące od podziemnych cieków wodnych potocznie zwanych żyłami wodnymi
oraz promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez odbiorniki
i przekaźniki energii elektrycznej takie jak: telewizor, komputer,
linia wysokiego napięcia, stacja transformatorów itp.


Do swojego działania neutralizator wykorzystuje promieniowanie kosmiczne docierające do ziemi i poprzez jego propagacje doprowadza do rekombinacji kwarków kolorowych przez co powoduje wygaszanie szkodliwego promieniowania o niskich częstotliwościach w tym również kancerogennego.


Sam nie emituje żadnego promieniowania.

 

WERSJA MINI TYLKO 7 cm

 

MA BARDZO DOBRE ZASTOSOWANIE NP. W SAMOCHODZIE

(tutaj działa np. przy radiach CB, telefonach komórkowych czy innych urządzeniach elektrycznych, elektromagnetycznych działających w aucie).

 

NADAJE SIĘ RÓWNIEŻ DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ

 

 

 

Czy to rzeczywiście działa?

Od dawna używamy tego neutralizatora. W naszym biurze na małej przestrzeni jest mnóstwo sprzętu komputerowego, który - jak powszechnie wiadomo - emituje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Mimo tego nigdy nie czuję (pomimo wielu godzin spędzanych codziennie przed monitorem) bólów głowy, osłabienia czy zmęczenia.

 


FAKT I
Prosty eksperyment (nie jestem fizykiem, nie wiem czy ma to jakiekolwiek podstawy naukowe, ale takie były fakty):
Cienkie szklanki pomiędzy dwoma monitorami (CRT, czyli klasycznymi, jak "telewizor") skierowanymi tylną częścią obudowy, a więc tą emitującą najwięcej promieniowania, na przeciwko siebie po pewnym czasie (od kilkunastu minut do kilku godzin) pękały. Postawiliśmy obok neutralizator. Szklanki przestały pękać.

FAKT II
W pokoju o powierzchni około 6m2 przez całą noc gra telewizor, często także jest włączony komputer. Przez pokój "luzem" przebiega kabel telefoniczny, 3 kable sieci lan (nie ekranowane), 2 przedłużacze elektryczne i 2 kable od telewizji kablowej, w tym jeden za łóżkiem. Od momentu ustawienia neutralizatora skończyły się kłopoty ze snem i bóle głowy.

Mnie to przekonuje. A Ciebie?

Współczesna nauka traktuje radiestezję z przymrużeniem oka. Dlatego nie ma żadnych "naukowych" dowodów na działanie neutralizatora, poza opiniami zadowolonych użytkowników. Sprzedaliśmy już kilka tysięcy tych urządzeń i jeszcze NIGDY nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek reklamacją. Pamiętaj jednak o jednym - w związku z tym co napisałem nie jesteśmy w stanie zagwarantować odczuwalnego działania neutralizatora. Ważne jest to, że każdy ludzki organizm funkcjonuje indywidualnie - w przypadku niektórych osób działanie neutralizatora jest odczuwalne niemal namacalnie, inne nie stwierdzają odczuwalnej różnicy. Na podstawie własnego doświadczenia mogę tylko zapewnić Cię, że to na prawdę jest skuteczne urządzenie.