EKOMETR - miernik promieniowania elektromagnetycznego

Neutralizatory, odpromienniki, relegatory

ekometr
ekometr
  • ekometr
  • ekometr
Cena:500.00
Dostępny
Czy jesteś zagrożony? Sprawdź!

 

ZMIERZ POZIOM NATĘŻENIA POLA MAGNETYCZNEGO W SWOIM OTOCZENIU


EKOMETR jest prostym miernikiem indukcji i natężenia zmiennego pola magnetycznego. Dzięki pomiarom tego pola umożliwia określenie wielkości promieniowania elektromagnetycznego, które ma wpływ na organizm człowieka.
Wielkość pola magnetycznego pokazywana jest w postaci cyfrowej na wyświetlaczu; równocześnie przy niebezpiecznych dawkach pola zapalają się czerwone światła i rozlega się głośny sygnał. Dzięki temu można łatwo ocenić szkodliwość konkretnego miejsca.

Wiele zagrożeń dla naszych organizmów jesteśmy w stanie określić samodzielnie, jak hałas, zanieczyszczenie wody czy powietrza, jednakże natura nie wyposażyła nas w zmysły wrażliwe na pole elektromagnetyczne, lateo potrzeby jest nam przyrząd, który pomoże określić wielkość tego pola i ocenić poziom zagrożenia pochodzącego od smogu elektromagnetycznego.

Czym może grozić ekspozycja na pole magnetyczne?

Oznakami oddziaływania pola magnetycznego na człowieka może być ciągłe zmęcznie, drażliwość, zaburzenia snu i pamięci, a także problem z skupianiem się. Wykryte zostało nawet, że pole elektromagnetyczne może mieć kancerogenny wpływ na organizm człowieka.
Dodatkowo, istnieją badania włoskich naukowców, mówiące o powodowaniu bezpłodności zarówno u mężczyzn jak i u kobiet.


Lepiej dmuchać na zimne, czy stawić czoła konsekwencjom?
SAM ZDECYDUJ!


Co jest źródłem promieniowania elektromagnetycznego?

Fale te mogą być wytwarzane przez takie urządzenia jak:
- silniki elektryczne, a więc odkurzacze, pralki, roboty kuchenne, nawilżacze powietrza, wietarki, itd.;
- kuchenka mikrofalowa;
- suszarka;
- transformatory, które można spotkać w każdym elektronicznym urządzeniu np.: radioodbiorniku, magnetofonie, odtwarzaczu płyt;
- komputery;
- WiFi;
- telewizory, kineskopy telewizorów;
- anteny nadajników telewizyjnych i radiowych;
- telefony komórkowe i bezprzewodowe;
Ta lista oczywiście nie wyczerpuje wszystkich źródeł promieniowania elektromagnetycznego. Jednak już na jej podstawie można się zorientować, że ciągle żyjemy w smogu elektromantycznym.

EKOMETR mierzy przede wszystkim pole magnetyczne pochodzące od sieci energetycznej. Takie pole emitują wszelkie urządzenia elektryczne, począwszy od przewodów elektrycznych, poprzez odkurzacze, pralki, roboty kuchenne, nawilżacze powietrza, skończywszy na radiodbiornikach, magnetofonach i komputerach. Można wręcz powiedzieć, że stale żyjemy w smogu elektromagnetycznym. EKOMETR potrafi znakomicie określić i zlokalizować zagrożenia niesione przez różne urządzenia.

EKOMETR posiada wbudowany filtr częstotliwości 50Hz. Włączenie filtru powoduje, iż miernik reaguje tylko na tę właśnie częstotliwość.
Dane techniczne miernika EKOMETR
Zakres pomiarowy: 0,01μT - 8,00μT
Zakres częstotliwości 20 - 70 000 Hz
Dokładność wskazań: 0,01μT
Dokładność pomiaru:
przy 50 Hz 0,05μT
przy innych częstotliwościach 10%
Zasilanie: Bateria 9V
Wymiary: 17 cm x 9 cm x 3 cm


A co jak się okaże że jestem zagrożony/na?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Neutralizator!