Okulary ochronne UNIVET

Univet to nowoczesna i doświadczona firma, projektująca, rozwijająca, produkująca i dystrybuująca ochrony wzroku dla przemysłu, medycyny, do używania z laserami oraz systemy optyczne dla chirurgii i stomatologii.

Bezpieczeństwo, precyzja i jakość są rezultatem najlepszego włoskiego wzornictwa, najnowocześniejszej technologii i wielokrotnych kontroli prowadzonych w całym procesie produkcji.

Dysponując znakomitym Działem Badań i Rozwoju oraz najnowszą technologią produkcji, Univet jest jedynym producentem na świecie mogącym zaoferować kompletną linię systemów powiększających i ochron wzroku dla tak różnorodnych zastosowań (sektory: przemysłowy, medyczny, laserowy czy nawet sportowy).

Współdziałanie pomiędzy rynkami wspomaga ewolucję produktów dając oryginalne i innowacyjne rozwiązania, zawsze spełniające oczekiwania rynku.

Co więcej, precyzyjne studiowanie ergonomii oprawek jest wspierane niezwykłą starannością w przygotowaniu projektu dla uzyskania nowatorskich koncepcji komfortu i stylu okularów.

Innowacyjny, nowoczesny i rozpoznawalny Univet jest firmą ciągle rozwijającą się, wspieraną przez odpowiednią sieć dystrybucji i wykwalifikowany personel.

Ze zlokalizowanej w północnych Włoszech siedziby, z ponad 3000m2 powierzchni produkcyjnej, produkty są dostarczane do odbiorców na całym świecie, potwierdzając włoską dominację w zakresie jakości i badań.

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: